Karahan Online Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karahan Online Forumu

Karahan Online hakkında soru ve cevaplar burada bende başlayalı cok olmadı ama bircok sey ögrendim

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ŞaMaNLaR...

3 posters
YazarMesaj
melish07

melish07

ŞaMaNLaR... Empty
MesajKonu: ŞaMaNLaR...   ŞaMaNLaR... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:55 pm

meraba arkadaşlar ben sadece burda iyileştirme şamandan söz edeceğim benm 26 lw şamanım var ondan aldığım tecrübelere göre hareket edeceğim.

>--Statüler--<

benm yaptığım buyuk bi yanlış var ilk şamanımda hep str birazda hp gitmiştim fakat savaşçı gibi deilki şaman strye hiç ihtiyaç duymaz.

2 hp 1 ınt şeklinde gidebiliriz.savunma ve hp baya ii olacaktır hpyi fulledik sonra hep sp daha sonrada dexe vereceğiz.olmadı hp fullenmeden sp az geldi bi süra 2 sp 1 hp veya hep sp ye verebilirsiniz.

2 ınt 1 hp şeklindede gidebiliriz.bu şekildede hiç sp sorunu çekmeyiz ve skillerimiz bayağı iyi vurur.sonradanda hpyi yükselte biliriz veya aralarda hpye odaklana biliriz.

NOT:Sakın str az olmaz die str ye vermeyin dex e de sonradan odaklanacağız bunu untmayın.

--< Skiller >--

skillere gelince:

ben kasarken şöyle ws lerde şöyle diye ayırmıyacağım bence sıralama şu

1- iyileştirme (hiçkimse bunu inkar etmez)

2-şimşek çağırma (lonca savaşarında master olduğunda azda olsa uyuşturabilir grafiktede güzeldir yani )

3-şimşek atma (gayet güzel bir skildir hasarıda çok küçümsemeyelim )

gerisi size kalmış ama şunu söyleyeyim yüksek saldırıyı 4. master yapabilirsiniz şimşek pençesi bazen istenmeyen durumlara yol açabiliyor (çok slot çeker veya kesemeyeceğimiz slot çeker vs.)

itemlere çok değinmeyeceğim aslında benm hangi lwdeysem o lwlin eşyalarına + basıp giyme gibi bi huyum vardır ama aynı dolunay gibi özellikli taş basılı bir sonbahar bulursanız ( dolunay gibi 30 lw)+ basıp uzun süra kullanın ve çanları tafsiye etmiyorum hızlı vuruyor ama bsd ( büyülü saldırı değeri) az daha çok bsd fazla olan yelpaze giymemiz lazım ama şunu söyleyebilirim zekası fazla olan yulsek hp veren itemler giyebiliriz.

kendimi profesyonel görmüyorum ama sizlere bi nebze katkım olduysa ne mutlu bana unutmayım şamanları küçümsemeyin onlar sonradan doğarlar...

jocolor jocolor Laughing Laughing Very Happy Very Happy Arrow Arrow king king herkese iyi kasılmalar...

En son melish07 tarafından Cuma Tem. 31, 2009 9:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
melish07

melish07

ŞaMaNLaR... Empty
MesajKonu: Geri: ŞaMaNLaR...   ŞaMaNLaR... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:57 pm

Bir şaman olarak iyileştirme şamanlarının arkasındayım... I love you I love you
ThePrenZ

ThePrenZ

ŞaMaNLaR... Empty
MesajKonu: xD   ŞaMaNLaR... Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 11:30 am

ŞaMaNLaR... Shoutks2
melike abla iyileştirme şamanı bende sevıyorum ama bunu gorunce ...m azıma kactı cherry
iyi kasılmalar
sunny sunny sunny sunny sunny sunny
rynrsura

rynrsura

ŞaMaNLaR... Empty
MesajKonu: =)   ŞaMaNLaR... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 7:44 pm

senın ıyılestırme ve bırkac skılın perfeckt olsa sen bu samanı doversım ama bu sana suan seni
ŞaMaNLaR... Tape
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ThePrenZ

ThePrenZ

ŞaMaNLaR... Empty
MesajKonu: ben ce devamını soylein   ŞaMaNLaR... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 8:26 pm

şaman olarak bende iyileştirmeyi severim ama ejder yardımıda ezik deil devamını solein xxxxxxD

farao mistik

king admin

queen rynrsura

santa abuzer07

Twisted Evil CrazyReal

xxxD[/b][i][u][strike]
rynrsura

rynrsura

ŞaMaNLaR... Empty
MesajKonu: !!!1   ŞaMaNLaR... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 8:27 pm

bu ne şimdi bounce
melish07

melish07

ŞaMaNLaR... Empty
MesajKonu: Geri: ŞaMaNLaR...   ŞaMaNLaR... Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 3:35 pm

rendeer melish07
rynrsura

rynrsura

ŞaMaNLaR... Empty
MesajKonu: ayyyyyyyyyyyyyy   ŞaMaNLaR... Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 8:03 am

ya zeqamı bu ya herkes ımzasını koyuyor :@
Len mustafa bıdaha ımzamı atma sankı senın tek kendınınkını yaz :@
a
q

b
e
b
e

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Le iLehe xP
melish07

melish07

ŞaMaNLaR... Empty
MesajKonu: !!!!   ŞaMaNLaR... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 1:05 pm

iyileştirme perfectimle o ejderha şamanlarına tek geçicem gör sen xxD
rynrsura

rynrsura

ŞaMaNLaR... Empty
MesajKonu: zaaaa   ŞaMaNLaR... Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 2:13 pm

melıke sen bu samanı doversın tmm ama bu ŞaMaNLaR... Reymysterio senı dover xxd
lol! lol! lol! lol!