Karahan Online Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karahan Online Forumu

Karahan Online hakkında soru ve cevaplar burada bende başlayalı cok olmadı ama bircok sey ögrendim

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

zzzZZZaaaaaaa xxD okuuuu

3 posters
YazarMesaj
rynrsura

rynrsura

zzzZZZaaaaaaa xxD okuuuu Empty
MesajKonu: zzzZZZaaaaaaa xxD okuuuu   zzzZZZaaaaaaa xxD okuuuu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 11:17 pm

"alam bu mıllet anma dolu kolık az once +6 savas tırpanı cektım dolu vercem dedım ınndı salak yere attı xxxDDDDDDD)))))))))
+6 savas tırpanı olduru cu darbe +1 basılı xxD
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce duup xxD duup dedım ınnandıeee xxdDDDD
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
ThePrenZ

ThePrenZ

MesajKonu: xD   zzzZZZaaaaaaa xxD okuuuu Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 1:46 pm

Millet anmada dolu perisi haaaaa Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Cevahir

Cevahir

MesajKonu: tabii   zzzZZZaaaaaaa xxD okuuuu Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 6:13 pm

Adamların başında üzüntü varken +9 muuharebe bile çekersinn mallar metin2 kapanacak diye üzülürken bi bok yaomıo açıo dolanıyo kapatıo :dd Very Happy

zzzZZZaaaaaaa xxD okuuuu
1 sayfadaki 1 sayfası